Přání oslavenci

Milému otci Jaroslavu u příležitosti jeho padesátin 

25. září je významný den v kalendáři. V Mladovožické farnosti se to přece neutají, že jejich otec Jaroslav tak významné výročí slaví.Jak to uteklo, jak ten čas letí! Je to možné, že už je mu půl století. Je to tak, i když mu to nikdo nehádá. Vypadá stále jako za mlada.A jak je aktivní, po poutních místech cestuje, dětem i dospělým se s láskou věnuje.Navštěvuje ochotně staré a nemocné, když jim něco schází, a pak je i na věčnost doprovází. Stejně tak rád s mladými pracuje a na manželství je připravuje.Pro všechny hodně akcí organizuje a z každé nalezené ovečky se raduje.Je obětavý, pro každého si udělá čas, snaží se  pomoci a neodmítá nás.Každému dobro přeje, ať velký nebo malý je. Jemu i Bohu za něj děkujeme a k jeho padesátinám mu upřímně  přejeme:

Milý otče Jaroslave,

přejeme Vám samou radost, pokoj, Boží požehnání taky, ať se ve zdraví dožijete další padesátky.Dobrý Bůh, ať vás odmění za vaši obětavou službu a už tady na zemi vyplní každou vaši tužbu. Ať Vás stále posiluje  a zbavuje všech nesnází a svým Svatým Duchem, ať Vás stále provází. Ať se vždy cítíte dobře s námi a Panna Maria, ať Vás chrání. Abyste za ní mohl do Lurd a na další poutní místa cestovat, a také s poutníky pěšky každým rokem na Velehrad putovat i v Řecku  památky a cesty svatého Pavla poznávat. Ať Vás nic nebolí, ať Vás nic nezlomí. Náš Pán, ať vám žehná na duši i těle, ať o Boží lásce kážete dál směle. A k Vašemu kázání, ať lidé nejsou hluší a všichni uvěří, že mají nesmrtelnou duši.Bohu ať děkují a z nekonečné Boží lásky se radují. Na matičku Boží, ať nezapomínají a s důvěrou se k ní utíkají. Otče Jaroslave, děkujeme Vám za vaše promluvy o lásce Ježíšově i Panny Marie. Jsou pro nás velkou nadějí a ani my nechceme opustit je.Děkujeme Vám, že  na nás na  Vašich náročných poutních cestách myslíte, že za nás mše svaté slavíte, že všechno, co poznáte a získáte, jen pro sebe si nenecháte.   Ale se vším nás seznamujete, na webových stránkách farnosti  zveřejňujete.Vše podrobně popisujete,a také promítáte, o naše vzdělávání ve víře se staráte.Víme, že s tím máte hodně práce, ale děláte to pro nás rád. Kéž Vám to náš Pán vynahradí nastokrát. Ať se Vám práce na Boží vinici stále daří, ať Vás rádi poslouchají mladí i staří. Ať Vás nikdy nepřestane bavit, ať můžete s radostí s námi vždy mši svatou slavit. Ať Vám každý pomáhá a  má Vás rád, ať se vám i nadále daří se školami i veřejností dobře spolupracovat. My budeme na Vás v modlitbách pamatovat a Boží požehnání Vám vyprošovat,abyste s radostí mohl ještě mnoho let tuto Bohulibou činnost konat.Vaši přátelé z Mladé Vožice a okolí i všichni, kteří Vás rádi mají

25. září L.P. 2013

Napsat komentář