Dopis_z_Vatikánu

Nota verbale

Prefektura papežského domu s díkem potvrzuje přijetí Vašeho dopisu. Rádi Vám umožníme se 3 osobami účast na generální audienci Svatého Otce ve středu 13. dubna 2016. Nezbytné vstupenky Vám uložíme na Vaše jméno pod registračním číslem 23146 v naší výdejní kanceláři v atriu audienční haly Pavla VI. (vstup branou mezi Svatopetrským náměstím a Kongregací pro nauku víry, na konci kolonády vlevo). Zde si je můžete vyzvednout po předložení tohoto dopisu, a to den předem v době mezi 15:00 a 19:00 hodinou, nebo také ve středu ráno, pokud možno do 8:30 hodin. Vzhledem k očekávanému velkému návalu účastníků doporučujeme včasný příchod. Místo audience bude otevřeno dvě hodiny před začátkem audience. Čas audience je uveden na vstupenkách. Pokud byste nám v této záležitosti ještě jednou psal nebo v případě dotazů, prosíme o uvedení následujících údajů: datum audience, registrační číslo a jméno, na které jsou vstupenky uložené.

 

Città del Vaticano, 2. 4. 2016

 

Pan

P. Jaroslav Karas

Moravkovo namesti 21

CZ 391 43 Mlada Vozice

Repubblica ceca

Napsat komentář