Ohlédnutí_za_vánoční_návštěvou

Poděkování za vánoční návštěvu kaple

    Rád bych touto cestou poděkoval veřejnosti za návštěvu kaple během Vánoc. Podle střízlivých odhadů navštívilo kapli během tří dnů kdy byla kaple otevřená řádově stovky občanů našeho městečka. Odhad mluví o třech stovkách, což je přibližně deset procent obyvatel Mladovožicka. Je to hodně nebo málo? Odpověd si přemýšlivý čtenář musí najít sám. Mezi významnými návštěvníky naší kaple byl současný starosta a senátor Mgr. J. Větrovský nebo pan K. Randák a celá řada rodin s dětmi malými i těmi odrostlými. Komerční vánoce již skončily, ale ty naše křesťanské teprve začaly. Odkaz hodnot, které vánoce přinášejí by neměli zmizet s příchodem pracovního dne, ale jsou hodnotami trvalými , které mohou proměnit k lepšímu náš nemocný svět. Přijměněme s vážností a odpovědností poselství vánoc. P. Jaroslav

Napsat komentář