Ohlasy na hubertskou liturgii

V neděli jsme přivítali v kostele sv. Martina v Mladé Vožici trubače  z OMS Tábor pod vedením Jaroslava Tupého.  Pěvecký soubor Harmonie z Plané nad Lužnicí pod vedením Jiřího Holického doprovázel liturgii zpěvem, Několik desítek myslivců a příznivců mysliveckých sdružení Mladovožicka  vytvořilo hlubokou duchovní atmosféru celé slavnosti. O úrovni svědčí i zájem veřejnosti, který je každý rok  roste. Kostel byl zcela zaplněný a vzadu za lavicemi stály desítky lidí. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem organizátorům a pomocníkům akce především farnímu týmu, který zajištoval servis  na faře při občerstvení. Velkým povzbuzením jsou slova pěveckého sboru, kterým se v Mladé Vožici velmi dobře zpívá a rádi k nám jezdí. Letos se uskutečnil již 8. ročník. Děkujeme za podporu a zájem.              P. Jaroalav