Pozvání papeže Františka – Římskokatolická farnost Mladá Vožice

Program v kostele sv. Martina v pátek 29.3. 2019

17.00 Mše svatá

17.30 Řízená adorace kostel bude otevřen podle potřeby

18.00 Svátost smíření s P. J. Šmejkalem farářem z Pacova, tichá modlitba možnost rozhovoru s knězem

Program v sobotu 30.3.

9.00 odchod od fary přes Krchovu Lomnou a Bendovo Záhoří na Větrovy dále přes Radvanov a Ústějovskou kapli do Janova do Mladé Vožice.

• Návštěva obnovených kaplí v Krchově Lomné a Bendově Záhoří, zastávka u kapličky a studánky na Větrovech
  • Oběd z vlastních zásob
  • Ústějovská Kaple
  • Janov kostel Všech Svatých
  •
  • 24 hodin pro Pána je název iniciativy, která vznikla na podnět papeže Františka. Po celém světě budou od pátku 29. března od 17 hodin otevřeny některé kostely, jež nabídnou možnost zpovědi, modlitby nebo rozhovoru s knězem. Podle papeže tak má vzniknout nová tradice, která proběhne každoročně před 4. nedělí v postním období.
  •