Přihláška na pěší pouť na Svatou Horu 2019

Přihláška na pěší pouť na Svatou Horu 30.5. – 2.6. 2019

Milí poutníci,

napište na adresu helaknotkova22@gmail.com a zašleme vám formulář přihlášky, který vyplníte a odešlete do 30. dubna. Každý poutník odešle samostatnou přihlášku. U dětí a mládeže do 18 let budeme (kvůli GDPR, zákonu o ochraně osobních údajů)  před poutí chtít fyzický podpis jejich zákonného zástupce, to se po přihlášení domluvíme.

U P. Karase na faře nebo v kostelích v jeho působnosti můžete dostat i listinnou formu přihlášky.

Pokud se přihlásíte až v květnu, můžeme vám zajistit nocleh, ale nebudeme moci zajistit jídlo na cestě.

Chcete-li nám něco sdělit nebo se zeptat, můžete napsat na výše uvedený mejl nebo helaknotkova@seznam.cz, popř. zavolat na telefon 777016089 (nejlépe 18 – 21 h).