Poděkování Maryś Meals

Milí přátelé, u příležitosti Mezinárodního dne dobrovolníků bychom vám všem rádi vyjádřili poděkování, úctu a uznání za veškerý věnovaný čas, modlitby, myšlenky a úsilí, které věnujete šíření Mary‘s Meals v České republice. Česká pobočka má od svého založení, tj. od března loňského roku, obrovský kus cesty za sebou. A to i Vaší zásluhou. Ještě větší kus cesty je určitě před námi, nicméně sami jsme nečekali tak rychlý růst. Každý den nás naplňuje vnitřní radostí, že se v naší zemi Mary’s Meals stále tolik rozšiřuje. Je obohacující potkávat skvělé lidi, kteří nám díky hnutí do života přicházejí. Ostatně jsme toho svědky na mnoha setkáních s vámi. I vy se nám mnohdy svěřujete s povzbudivým příběhem, jak Mary’s Meals dokáže proměňovat srdce a životy druhých lidí. Je neuvěřitelné, jaké různorodé iniciativy a v jakém počtu napříč téměř všemi kraji od vás dosud vzešly. Svou energii věnujete například do organizování místních benefičních koncertů, pořádáte kreativní dílny a jarmarky, přednášky, besedy, sbírky ve školách či jiných společenstvích, píšete články do obecních nebo farních časopisů, pomáháte nám s překlady nebo se správou sociálních sítí, pomáháte na stáncích různých festivalů nebo trhů, vaříte kaši Likuni Phala, navazujete spolupráci v knihovnách či kinech pro představení knih nebo filmů, organizujete batůžkové projekty a mnoho, mnoho dalšího.nVaše zapálení, pomoc a nabídnutý čas jsou opravdu klíčovými prvky pro šíření hnutí. Z celého srdce a jménem všech téměř 40 000 dětí, které nyní dárci z České republiky denně sytí, vám všem ještě jednou DĚKUJEME za to, že jste s námi. Těšíme se na budoucí setkávání, rozhovory, příběhy a další příležitosti, díky kterým se s vámi budeme moci osobně potkat.

Děkujeme! 

https://www.marysmeals.cz/zapojte-se/dobrovolnictvi/nasi-dobrovolnici

 

za správní radu Mary’s Meals ČR z.s.

Marián Janov

Lucy Nečesalová

Karel Nečesal

Dominik Vít

Katka Mokrá

———————————————-

Mary’s Meals Česká republika, z.s.
Okružní 9a, Brno – Lesná, 638 00
t: +420 703 685 407

e: info@marysmeals.cz 
w: www.marysmeals.cz  
IČO: 06918735  č.ú.: 4410277 / 0100