Kulatý stůl Maryś Meals

 
 
Pěkný večer, moji milí a blízcí. A bude ještě hezčí, až si přečtete, co vám píši…
Není žádnou tajností, že naše farnosti již delší dobu podporují hnutí Mary´s Meals, které se stará prostřednictvím školství o hladovějící děti. Výtěžek za poslední rok je toho příkladnou ukázkou.
Na různých dobročinných a charitních akcích jsme za pouhý rok vybrali více než 100 tisíc korun. Když se toto číslo představí v překladu konání mnoha dobrovolníků Mery´s Meals, nasytili jsme 41 667 dětí. To není málo! Dík patří všem, kdo nejsou hluší a slepí, kdo přiloží jakýmkoliv způsobem ruku k dílu. 
 
Kromě štědrosti a věnované práci na přípravě projektů můžeme ale my všichni udělat ještě jednu věc – totiž šířit myšlenku Mary´s Meals. Seznamovat s konáním MM své blízké, kamarády, známé… Na internetu je jistě mnoho srozumitelných informací, ale hned v tomto týdnu jsou dva pořady, které si nenechme ujít. 
Nastavte si budíčky 
-) na pátek 14. 2 ., kdy bude ve 20:00 h na Tv Noe s Mary´s Meals Kulatý stůl (http://www.tvnoe.cz/porad/26922-kulaty-stul-mary-s-meals)
-) a na neděli 16. 2., kdy ve 12:35 h bude na ČT 2 v Křesťanském magazínu mimo jiné i reportáž z brněnského setkání dobrovolníků Mary´s Meals (https://www.ceskatelevize.cz/porady/1098528273-krestansky-magazin/320298380040002/).  Mimochodem, tam jsme měli i zastoupení, naši Toničku Petříkovou, která mi pěkně vynadá, až si přečte, že jsem ji sem uvedla. Ale já i ostatní víme, co všechno pro věc dělá, a tak vynadání snesu ráda a prozradila jsem to s hrdostí!!! B-) Ze setkání vám posílám také fotečku, schválně…, kdo najde Toničku??? Tak si pořady nenechte ujít a mějte se krásně. 
Za zpravodajství Pumprdlík (to vymyslel Péťan Coufalů), Jana Vepřeková.