Busta Kardinála Josefa Berana vězně nacismu i komunismu

….z děkovného listu firmě, která zhotovila bustu kardinála Josefa Berana…

Pěkný den,

busta dorazila v pořádku a rád bych Vám poděkoval  nejen za přijatelnou cenu, ale i za finální výsledek, který  předčil moje očekávání.  Solidní firma se pozná nejen podle toho jak umí nabídnout a zhotovit výrobek, ale také zda je zákazník spokojený.
Aktuálně jsou ve světě tři busty kardinála Josefa Berana. Jedna je v Římě, druhá na arcibiskupství v Praze  a třetí v Mladé Vožici. 

Kardinál Josef Beran patří k největším osobnostem 20. století. Byl vězněm v Dachau  a následně 14 let v internaci během komunistického režimu. Je třeba, abychom si takovéto osobnosti českého národa připomínali, a aby se dějiny neopakovaly.
Pokud bychom se pouštěli do podobného projektu tak se jistě obrátíme na vaši firmu.
 
S pozdravem a přáním všeho dobrého a úspěchů v osobním i společenském životě přeje
 
P. Mgr. Jaroslav Karas
Mladá Vožice