Informace k pouti Havlíčkův Brod Číhošť

Událost pořádá František Talíř  Trvání:  13 hodin
Co spojuje Havlíčkův Brod a Číhošť❓ 40 kilometrů dlouhá cesta. A já vás na ní zvu! Připojte se ke mně 1.-2. března na historicky první noční pouť za Evropu🇪🇺🌙
📌 KDY A KDE? 📌Na Číhošť !
Sejdeme se v pátek 1. března ve 20:00 Café Art OKO (Smetanovo náměstí 30) v Havlíčkově Brodě a vyrazíme zhruba o hodinu později. Putování zakončíme v Číhošti mší svatou od 8:00.
🥾 CO S SEBOU? 🥾

Teplé oblečení, vhodnou turistickou obuv a dostatek pití, případně něco na posilnění. Zhruba v polovině cesty bude zajištěno drobné občerstvení a teplý čaj, ráno v Číhošti pak bude snídaně přichystaná.
👣 MOHU VYRAZIT, JSEM-LI POUTNÍK ZAČÁTEČNÍK? 👣
Je určitě důležité mít základní fyzičku a nepřecenit svoje síly příliš, zároveň nemusíte mít nejmenší obavu – každý může jít svým tempem, takže je možné si cestu přizpůsobit dle individuálních potřeb a možností. Pro případ nouze se v blízkosti naší trasy se budou pohybovat doprovodná vozidla a nenecháme nikoho padnout😉
🌍 PROČ ZROVNA POUŤ ZA EVROPU? 🌍
Letos v březnu si připomínáme 85 let od obsazení Československa nacisty a od startu 2. světové války. Momentálně je svět takovému konfliktu za poslední desetiletí nejblíže. Vnímám proto jako potřebné se modlit za mír (nejen) v celé Evropě.
⛪ PROČ ZROVNA ČÍHOŠŤ? ⛪
Působil zde mučedník P. Josef Toufar, který byl v roce 1950 zabit komunistickým režimem. Chceme se u něho přimlouvat. A kromě toho je Číhošť navíc geografickým středem ČR.
Ať už se rozhodnete připojit proto, že chcete svěřit Evropu i blížící se volby do Božích rukou, nebo proto, že si chcete dát do těla a vyrazit za nevšedním zážitkem, moc rád vás uvidím!🙂 Pokud plánujete dorazit, vyplňte, prosím, tento formulář 👉🏼 https://docs.google.com/…/1FAIpQLScM…/viewform
Těším se na společné kilometry! 💪🏼🌟
František František Talíř